VIDEO/Ndodh dhe kështu, gruaja përplaset me furgonin për ti marrë lekë shoferit

Ky është momenti qesharak kur një grua i doli përpara një fugoni dhe u përplas me të në përpjekje për të marrë kompensim nga shoferi.

Por ajo nuk e dinte se gjithçka ishte filmuar. Pamjet tregojnë momentin kur gruaja me valixhe në dorë i del përpara fugonit që po ecte në një kryqëzim zonën e Kowloon Tong dhe përplaset me të.

Gruaja nga Kina po shpresonte që ti merrte lekë shoferit për goditjen duke e akuzuar për atë për aksidentin.

Ajo u dërgua në spital dhe ka pësuar lëndime në qafë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here