FOTO/Bllokohet aksi rrugor Tepelenë-Gjirokastër, ja cila është arsyeja

Ata që kanë qënë në rrugë e sipër drejt Tepelenës janë përballur sot më një situatë problematike në zonën e Ujit te Ftohtë.

“News 24”, ka raportuar se për rreth 30 minuta qarkullimi i automjeteve në aksin rrugor Tepelenë-Gjirokastër, në vendin e quajtur Uji i Ftohtë është bllokuar.

Nga fotot më poshtë mund te shihni se rruga është pushtuar nga pemët e rëna dhe masive dherash që kanë rrëshqitur.

 

 

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here