Qafë Thanë, makina përmbyset në rrugë

Një aksident, fatmirësisht pa persona të lënduar, ka ndodhur mesditën e sotme në Qafë Thanë.

Drejtuesi i një automjeti ka humbur kontrollin duke zbritur Qafë Thanën dhe makina është përmbysur në rrugë.

Fatmirësisht si pasojë e aksidentit nuk ka pasur persona të lënduar. Shkaqet e aksidentit janë të paqarta.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here