FOTO/ Bukuroshja bionde që po “çmend” fansat

Romee Strijd është një modelet më të mira në botë për të brendshme femrash, e cila ka mbi 4 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram.

Dhe  së fundmi biondja seksi 22 vjeç ka promovuar të brendshmet e reja të Victoria’s Secret.

Ajo ka publikuar dy imazhe në Instagram, teksa ka treguar hiret perfekte trupore, duke reklamuar të brendshmet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here