Oriola Marashi përçan djemtë “OTR”, pas afrimitetit me Varrosin arratiset në Jug me Noizyn

Oriola Marashi, modelja provokuese me forma bombastike, është e vetmja femër momentalisht në bandën muzikore të OTR-së, themeluar nga Rigels Rajku, i cili njihet në muzikë si Noizy. Por këto ditë është vënë re një afrimitet i madh mes Oriolës dhe Noizyt, gjë e cila nuk mund të thuhet se ka ndodhur më parë mes këngëtarit dhe vajzave të tjera të njohura, me të cilat reperi i famshëm ka pasur bashkëpunime.

Mesa duket, Oriola është pika e dobët e Noizyt, pasi ata shfaqen shpeshherë bashkë, në emisione, në evente, siç ishte ai i Elvana Gjatës ku Noizy zgjodhi Oriolën si shoqëruesen e tij. E disa ditë pasi Oriola u fotografua në afrimitet me ish-menaxherin dhe të dashurin e Era Istrefit, Faton Shoshin, Noizy e ka marrë me vete për t’u arratisur në plazhet e virgjëra të Jugut të Shqipërisë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here