Fansi i “çmendur” i Noizyt, këtë gjë e bëri për të

Reperi Noizy është një prej artistëve më të suksesshëm të estradës sonë.

Ai është shumë aktiv me projekte muzikore, ku brenda një muaji publikon disa këngë radhazi, shkruan lajmi. Kjo gjë ka bërë që reperi të ketë përkrahjen e madhe të fansave, të cilët bëjnë shumëçka për Noizyn.

Në një video që reperi kishte postuar në rrjete sociale, ka treguar se çfarë ka bërë një fans i tij, i cili kishte kopjuar tatuazhin e reperit që ka në dorën e majt.

“Fans i vërtetë”, ka shkruar Noizy mbi video ku filmonte dorën e tij dhe të fansit me tatuazhin e njëjtë.

Image

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here