Turistit gjerman dhe francez u vidhen makinat në Golem

Dy shtetas të huaj kanë rënë pre e grabitësve mbrëmjen e djeshme në Golem.

Persona të maskuar kanë arritur të vjedhin në shtëpinë e shtetasve gjerman dhe anglez një sasi eurosh, lekësh si dhe dy automjete tip “Porsche” dhe “BWM”.

Njoftimi i Policisë Kavajë:

Më datë 12.04.2018, gjatë natës, në Golem, në banesë, shtetasve anglez dhe gjerman CH.G dhe M.M, vjeç 50 e 52, u kanë vjedhur mjetet tip “Porche”, e tip “BMV”, si dhe një sasi eurosh dhe lekësh. Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here