FOTO/ Alketa i bën dedikimin romantik bashkëshortit

Alketa Vejsiu e ka mbrojtur me fanatizëm jetën e saj private ndër vite. Moderatorja nuk ka publikuar asnjë foto me bashkëshortin e saj dhe për familjen ka folur vetëm përmes ndonjë urimi në rrjetet sociale.

Dhe sot si rrallëherë ajo i ka thyer rregullat duke bërë një dedikim mjaft të dashur. Bukuroshja e TV Klan ka publikuar një foto ku shihet teksa i mban dorën një mashkulli dhe i thotë: Të dua!

Ky është dedikimi i parë që Alketa ka publikuar për bashkëshortin dhe mund të themi se ia ka vlejtur pritja.

Image

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here