FOTO/ Me siguri nuk e dinit! Si dukej Majlinda Bregu 21-vjeç

Majlinda Bregu është një nga deputetet simpatike që ka patur parlamenti shqiptar.

Përpara se ajo të ishte deputetet dhe minister, ,më parë ka punuar si folëse lajmesh në Radio Televizionin Shqiptar.

Ajo është bërë nostalgjike dha ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale kur lexonte lajmet.

Në fotografinë e publikuar ajo është 21-vjeçe. Krahas fotografisë së publikuar ajo shkruan:

“Çfare kthimi ne kohe! 1995 ose 21 vjec. Part time ne TVSH, full time studente. Mire qe kishte Eleni Toroveci nje buzekuq ekrani per te gjitha”

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here