VIDEO/Po debatonin në rrugë, shoferi përplas motoçiklistin

Ky është momenti tronditës kur një debat mes një shoferi dhe një motoçiklisti degradoi në përplasje fizike duke shkaktuar aksident në rrugë,

Në video mund të shihet se si shoferi i makinës përplas fuqishëm dhe e hedh në tokë motorçiklistin.

Fatmirësisht motorçiklisti nuk pësoi dëmtime serioze. Ngjarja ndodhi në rrugën Beneva në Sarasota të Floridës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here