Dua Lipa dhe Calvin Harris publikojnë këngën e tyre të parë bashkë

Ashtu siç u zbuluar pak kohë më parë me disa mesazhe të koduara në Twitter, pritej që të lancohej realizimi i rradhës i këngëtares shqiptare me famë botërore Dua Lipa me Dj e famshëm Calvin Harris.

“One Kiss” titullohet kënga e re që është publikuar në Youtube ditën e djeshme.

Ritme muzike të shpejtë dhe energjike tipike të Dj Calvin Harris dhe fjalë dashurie që përcillen nga një zë fantastik si ai i Dua-s.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here