VIDEO/ Sipër njerëzve për t’u futur në sallën e gjyqit, shihni pamjet nga incidenti në Gjykatën e Tiranës

Momente tensioni dhe situata aspak të zakonshme kanë ndodhur sot në ambientet e Gjykatës së Tiranës, ku deputetë të opozitës por edhe familjarë të personave të arrestuar për protestën në Rrugën e Kombit tentuan të futeshin brenda sallës së gjyqit.

Në video shihet se si një nga familjarët e një nga 23 të arrestuarve, ka hipur sipër njerëzve, madhe edhe forcave të policisë dhe tenton me të hyjë me forcë brenda. Për më tepër shihni videon.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here