FOTO/Sekreti i thonjëve me akrilik, shihni pasojat  që shkakton te femrat

 

 

Blogerja Amelia Perrini tregon të vërtetën që fshihet pas thonjëve të saj të kuruar dhe të bukur gjatë gjith kohës,  por e vërteta nuk është ashtu si duket.

Perrini  publikoI në blogun e sajë së fundëmi një foto ku shprehet se “Shumë njerëz kuriozë më pyesin për akrilikët e mi, nga dëshira për t’i bërë si unë, por unë po ndaj realitetin”.

LEXO EDHE  Rritja e rasteve me Covid-19, Alimehmeti: Ja dy faktorët që ndikojnë

Duke folur për Femail, ajo shpjegon “Akrilikët më bënin të ndihesha mirë dhe prandaj i bëja shpesh” .

Amelia kohët e fundit poi  kuron thonjët e sajë me barna të ndrysh,me edhe pse e di që ato do ntë dua një kohë të gjateë për tu rikuperuar.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here