Ja akullorja më e rrezikshme në botë, jo të gjithë mund ta hanë

Kafeneja skoceze Aldëych dhe salla e akulloreve të tyre të njohura kanë vendosur t’u ofrojnë klientëve të tyre atë që ata e konsiderojnë si “akulloren më të rrezikshme në botë”.  Dhe, siç shkruajnë mediat e huaja,   për të arritur në një pozitë për të shijuar këtë akullore, ju duhet të keni një minimum prej 18 vjetësh.

LEXO EDHE  Rëndohet bilanci në Shqipëri/ 6 viktima dhe 139 të infektuar në 24 orët e fundit! Ja shpërndarja gjeografike


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here