Luana Vjollca prezanton dashurinë e saj të përjetshme

Luana Vjollca është një nga moderatoret më seksi në vend dhe shumë e dashur për publikun.

Ajo që numëron plot një milion ndjekës në rrjetin social “Instagram”, këtë herë ka zbuluar edhe dashurinë e saj më të madhe.

Ajo quhet Lira, dhe është motra e madhe e moderatorës, e cila ka postuar një foto ku kanë dalë së bashku, shoqëruar me një dedikim special:

“Jeta Ime. Gjithe Jetën !! #BigSis”.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here