Foto/ Ja si duket Eli Fara me vajzën e saj

Eli Fara është ndër këngëtaret me më së shumti vite karrierë në skenë, por edhe përkundër këtij fakti, ajo vazhdon të duket si një vajzë e re nga pamja, por edhe nga stili që ka.

Se po e ‘sfidon’ moshën ka treguar edhe në fotografit e fundit, në të cilën shihet së bashku me vajzën e saj Marinën.

Në foton në fjalë ato po duken sikur të ishin motra binjake.

Shikojeni fotografinë më poshtë dhe binduni vet….

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here