Gafa e Ramës: Përpiqem të vendos diktaturën, por sna lë çadra dhe media! (Video)

Kryeministri Edi Rama ka shokuar publikun kur në fund të emisionit “Të Paeskpozuarit” në News 24, deklaroi me të qeshur se çadra dhe mediat nuk po e lënë të vendos diktaturën. Mbase kreu i qeverisë ka dashur të thotë për vendosjen e demokracisë, por mesa duket dëshira e tij e fshehur ka nxjerrë një të vërtetë të madhe.

Më poshtë keni videon e kryeministrit:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here