Harrojeni Rita Orën, shikojeni motrën e saj seksi (Foto)

Të gjithë e njohin këngëtaren e famshme Rita Ora. Rita përveç suksesit që ka arritur ajo njihet edhe për bukurinë e linjat seksi që ka.

Por a e keni parë se sa seksi është edhe motra e saj, Elena Ora? Një yll në ngjitje pse jo. Elena Ora shfaqet joshëse në rrjetet sociale dhe konkurron ‘denjësisht’ motrën e saj.

Gjithsesi dy motrat nga Kosova nuk ngjajnë shumë.

Thank you @adidasoriginals ❤️❤️❤️

A post shared by Elena Ora (@elenaora) on

Hi January 👋🏻

A post shared by Elena Ora (@elenaora) on

📸📸📸

A post shared by Elena Ora (@elenaora) on

Thanks to my connects for today 💖 @kathyjeung @ericjmcneal

A post shared by Elena Ora (@elenaora) on

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here