FOTO/ Këngëtarja shqiptare i lë pas komplekset, shfaqet në një klub striptizmi (FOTO)

Vetëm meshkujt i frekuentojnë klubet e striptizmit?!

Sigurisht që jo, e këtë na e dëshmon edhe këngëtarja e njohur. Big Mama, një nga këngëtaret e cila gjithnjë ka treguar se nuk ka komplekse dhe është e hapur me fansat e saj, ka qenë një klub striptizmi, dhe këtë e ka treguar pikërish vetë duke ndarë disa foto të vajzave të cilat kërcenin mbi tub.

Nga ana tjetër kujtojmë se Big Mama është në gjendje shëndetësore mjaft të mirë pas operacionit që bëri pak kohë më parë në stomak, ndërsa vazhdon po ashtu emisionin e saj “Një trip me Mamën”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here