FOTO/ Ja kush është babai i 2 fëmijëve që vrau të dashurën e tij

Personi që shihni në foto është 32­vjeçari Drini Dervini, i cili në rrethana ende të paqarta vrau Ermira Arapi Dushi, me të cilën raportohet se kishin një lidhje intime, jashtëmartesore.

Dervini, i martuar dhe me dy fëmijë, jetonte në Fier ku kishte edhe një biznes. Ndërkohë, edhe Ermira Arapi kishte në Fier një dyqan perdesh, ndërsa burri jetonte bashkë me vajzën e tyre 6 vjeçe në Greqi. Ndërsa e reja jetonte bashkë me prindërit në Fermë Çlirim të Fierit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here