Zbulohet çfarë ndodhi kur i dashuri gjeti trupin e pajetë të George Michael (FOTO)

Josh Fawaz, nipi i Fadi dhe një mik i besuar, ka dhënë intervistën e tij të parë, ku thotë se dyshimet se Fadi ka lidhje me vdekjen e yllit të pop-it George Michael janë “çmenduri”.

“Australia Daily Telegraph” raporton se kur Fadi e gjeti i pari George në gramat e jetës, në ditën e Krishtlindjeve, është përpjekur ta ringjallë atë.

Kur kjo tentativë dështoi, Fadi thirri policinë dhe më pas 28-vjeçarin Josh. Ky i fundit thotë se kur Fadi e telefonoi, po qante me dënesë.

“Unë kurrë nuk kam dëgjuar një britmë njeriu të rritur aq të fortë. Fadi më tha: Çfarë do të bëj pa të?”, ka thënë Josh për gazetën.

“Ata kaluan pothuajse çdo ditë së bashku për gjashtë vjet”, shtoi ai.

LEXO EDHE  Aktorja e njohur ndahet nga bashkëshorti pas 3 vitesh martesë, ja arsyeja

Sipas tij: “Nuk kishte asgjë tjetër, por vetëm dashuri në këtë marrëdhënie”. Dyshimet dhe spekulimet e medias mbi xhaxhain e tij, Josh i quan padrejtësi.

“Ata po jetonin së bashku, ata nuk ishin ndarë”, vazhdoi ai. “Unë jam i shqetësuar për gjendjen e tij psikologjike, të jem i sinqertë. Nuk e di se si ai do të përballet pa George”.

Fillimisht, menaxheri i këngëtarit tha se ai vdiq nga një infarkt në zemër, por në media ky shkak u raportua si “jobindës”. Priten rezultatet e autopsisë, të cilat do të tregojnë shkaqet e vërteta të vdekjes së yllit të muzikës botërore, e që do të dalin pas disa javësh.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here