Pas ndarjes me Selena Gomes, Justin Bieber nuk gjen rehat. Humb edhe bukuroshen amerikane (FOTO)

Justin Bieber jo rastësisht është 23 vjeçar dhe disa vendime mund ti bëjë të ngutshme.

Një të tillë mbase e ka bërë me ndarjen nga bukuroshja amerikane, Chantel Jeffries.

Një dalje e saj në Los Anxhelos është tregues i radhës se sa seksi është Chantele.

LEXO EDHE  Muzika në zi/ Ndërron jetë nga koronavirusi këngëtari i famshëm! Emri (Foto)

Paraqitja e saj sportive në atlete dhe me rrjetë tregon supertrupin e saj.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here