Granit Xhaka dhe e dashura e tij me foto nga shtrati!

Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka, po vazhdon të na bëjë krenar të gjithëve me paraqitjet e tij tek klubi i Arsenalit.

Pos fushës së blertë Graniti nuk ka mbetur aspak prapa sa i përket jetës private ku prej kohësh është edhe i fejuar me Leonitën që nuk ngurron ta marrë kudo me vete.

Natyrisht në një rrugëtim të tillë siç është futbolli mbështetja dhe dashuria janë ndër gjërat më primare ndaj për këto gjëra kujdeset pikërisht e dashura dhe familja e tij.

Graniti prej se është transferuar në Londër pranë tij ka pranë edhe të dashurën, Leonitën, me të cilën sot ka zgjedhur të publikojë një foto ku shihen të sapo zgjuar nga gjumi.

granit-2

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here