FOTOLAJM/ Si po e betonizon Veliaj sheshin “Skëndërbej”

Qendra e Tiranës prej kohësh është kthyer prej kohësh në një kantier ndërtimit dhe me sa duket rezultati është qartësisht i dukshëm, beton gjithandej. Boldnews ka siguruar imazhet nga sipër të sheshit Skënderbej dhe ngado duket gri ose beton.

Megjithëse në plan është përcaktuar edhe një numër i caktuar pemësh, ajo që duket është vetëm beton nga të gjitha anët e sheshit, por edhe hekura e makineri.

sheshi-skenderbej-nga-lart-1 sheshi-skenderbej-nga-lart-7 sheshi-skenderbej-nga-lart-5 sheshi-skenderbej-nga-lart-4 sheshi-skenderbej-nga-lart-3 sheshi-skenderbej-nga-lart-2

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here