FOTOT/ Rishfaqet çifti Nano, ja sa ka ndryshuar Xhoana me disa kilogramë më shumë

Çifti Fatos dhe Xhoana Nano, është rikthyer sërish në Tiranë ku kanë qenë të ftuar në inaugurimin e një hoteli të ri në kryeqytet.

Ata janë fotografuar krah njëri-tjetrit teksa shihen të veshur mjaft elegantë, shkruan “Panorama”.

Gjithashtu bie në sy ndryshimi në peshë i Xhoanës edhe pse ajo vazhdon të mbetet tepër e bukur.

9426b7fa48ddde0ce658cd642fcb9126

c8b09085c747f3a631da8090975e23bd

83d789209b46d76fcef43bbb38dd4ad3

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here