Fotolajm/ Edhe deputeti i LSI- së në protestën kundër importit të plehrave

Në protestën kundër Importit të mbetjeve është parë edhe deputeti i LSI-së Perparim Spahiu.

Ai kishte lajmëruar edhe më herët kundërshtimin e tij për këtë ligj dhe kishte thënë se do dilte ne proteste.
Qytetarët të ftuar nga Aleanca Kundër Importit të Plehrave protestojnë sot kundër ligjit të miratuar që lejon importin e mbetjeve. Protesta nisi në orën 11:00 me marshimin nga Parku Rinia deri te Kryeministria.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here