Rama ofendon Jozafina Topallin në Kuvend, ja çfarë i thotë (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama duket se sot në kuvend ka qenë pak i tensionuar.

Mesa duket zhgënjimi që ka shkaktuar tek qytetarët me importin e plehrave e ka bërë agresiv kryeministrin. Kjo pasi sot në kuvend, Edi Rama lëshoi batuta dhe ofendime për kundërshtarët politikë ndërsa debatoi për thuajse tre orë me Sali Berishën. Ranë në sy momenti kur kreu i socialistëve replikoi me MImoza Hafizin, deputeten e Shkodrës, që kishte thënë se nuk ka njeri që t’i besojë deklaratat e tij. Përgjigja e Ramës: Ti nuk je njeri! Por kur iu drejtua Jozefina Topallit, Rama kaloi çdo kufi etik duke pershkruar një vizitë të saj në stadiumin Loro Boriçi. Video më poshtë.

LEXO EDHE  Kur grabit më shumë nga çfarë të duhet

http://dai.ly/x4vas5sPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here