Futbollisti i Kukësit përplas me makinë një person (FOTO)

Futbollisti kroat Pero Pejiç që luan aktualisht për FC Kukësin, është përfshirë në një aksident ku ka përplasur një person me motor.

Ende nuk dihen rrethanat e këtij aksidenti dhe gjendja shëndetësore e motoçiklistit.

Policia ka mbërritur në vendngjarje ndërsa motoçiklisti është transportuar për në spitalin e Traumës.

Pero Pejiç sapo është kthyer në Shqipëri ku ka nënshkruar për Kukësin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here