Pamje brutale/ I riu qëllohet me levë në mes të Shëngjinit ()VIDEO

Dy persona kanë qëlluar në mënyrë brutale një djalë të ri duke përdorur dhe një levë. i riu ka qenë shtrirë kur dy personat i afrohen dhe e gjuajnë pa mëshirë në gjakëftohtësi.

Sikurse shihet në videon e publikuar nga “Jeta Osh Qef”, askush nuk ndërhyn për ta ndihmuar, ndërsa i riu mbetet i gjymtuar në mes të qytetit.

LEXO EDHE  Drejtues i PD-së në Berat: Opozita do të bëjë zgjidhjen më të arsyeshme elektorale

https://vid.me/2YX3PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here