Njerku mban mbi zjarr djalin 3 vjeç të zhveshur, i digjet organi gjenital (VIDEO)

Një video e tmerrshme po qarkullon në youtube ku tregon momentin kur njerku mban mbi zjarr djaloshin 3 vjeçar të zhveshur, vetëm se ishte lagur në gjumë.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin Huguito të Paraguajit. Djaloshi thuhet të jetë i moshës 3 vjeçare, i cili dëgjohet duke bërtitur derisa organi gjenital dhe prapanica i digjeshin në zjarr, shkruan mediat në Paraguaj, hoy.com.

LEXO EDHE  ‘Ishte si bombë bërthamore’/ Shqiptari tregon detajet nga shpërthimi në Bejrut

Burri është arrestuar nga policia. Këtë e konfirmon edhe komisionerja e policisë, Odilo Larrea lokale, e cila gjithashtu ka thënë se ky person mund të dënohet me më së paku 20 vite burg.

Nëna e djaloshit, besohet se është 21 vjeçare, e cila ende nuk dihet se ku gjendet.

https://www.youtube.com/watch?v=eaEae0icjaYPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here