Kush i ka gjuajtur Tunës me shuplakë tek të pasmet (FOTO)

Këngëtarja Altuna Sejdiu është ndoshta një prej vajzave më seksi të showbizit shqiptar. Edhe pse ajo ka bërë shumë operacione plastike dhe estetike, pamja e saj ndër vite ka ndryshuar për më mirë.

Tuna ka publikuar një foto në rrjetin e saj social, Instagram ku shihet se tek të pasmet bombastike të saj ka një shenjë shuplake.

LEXO EDHE  Theu rregullat anti-Covid, 2Ton gjobitet nga policia

Kujtojmë se këngëtarja është duke pushuar para fillimeve të koncerteve të shumta që do të ketë në shtetet perëndimore.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here