Enca dhe Era kopjojnë njëra –tjetrën (FOTO)

Enca Haxhia dhe Era Istrefi kanë veshur të njëjtat sandale të veçanta në ngjyrë rozë.

Mirëpo, çështja është se kush këngëtare ka kopjuar këtë stil që tërheq vëmendjen. Enca sapo ka publikuar klipin e saj më të ri me titull “Boë Doën” dhe në intron e këngës kemi vënë re sandalet e saj pink shumë të veçanta.

Enca si gjithnjë di se si të tërheqë vëmendje por këto sandale i pamë edhe diku tjetër.

LEXO EDHE  Çfarë po përpiqet të përcjellë Kim Kardashian, misteri që fshihet pas veshjes

Të premten që lamë pas u mbajt eventi “Top Music Aëards” dhe këngëtarja Era Istrefi pasi triumfoi me 3 çmime, bëri një performancë shumë të mirë në përfundim të spektaklit. Shihni pak sandalet e saj…

Është e vërtetë që Era ka disa centimetra rripa më shumë por në thelb sandalet janë njësoj.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here