Mariah Carey e tepron, shfaqet si striptiste në publik (FOTO)

Ajo ka qenë gjithmonë krenare me figurën e saj fantastike, çdoherë kur i është dhënë mundësia.

Por Mariah Carey kur mori rrugën për në Las Vegas të shtunën, tregoj shumë nga trupi i saj.

LEXO EDHE  “30 mijë $ bileta”/ Prezantuesja e njohur tregon pjatën në Met Gala, dy pomodorini me pak misër dhe kastravec

Ikona 46-vjeçare ka ecur në tapetin e kuq të 1 Oak at The Mirage duke lënë shumë pak jashtë imagjinatës.BSPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here