Edi Rama dhe Luana, bashkë në teatër (FOTO)

Ai është mjaft i angazhuar me jetën politike, por kur vjen puna për artin mundohet të gjejë kohë. Kryeministri Edi Rama ka marrë pjesë në homazhet e bëra në nder të aktorit Roland Trebicka.

Në këtë aktivitet ka qenë e pranishme edhe bukuroshja e ekranit Luana Vjollca, e cila nuk e ka lënë që t’i ikë ky moment pa u fotografuar. Ajo ka postuar në Instagram një fotografi me Kryeministrin, ku shkruan, “Mbrëmë në Teatrin Kame, homazh për Roland Trebickën”luana-rama

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here