Vritet 40-vjeçari, ngjarja në rrugën Elbasan-Metalurgji

Një 40-vjeçar është vrarë me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e së hënës në një lokal fshatin Katund i Ri, në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

LEXO EDHE  "Covid-19 ka pësuar mutacion"/ Epidemiologu: Përhapet më shumë, por ka më pak klinikë


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here