“Spastrimi” kap dy persona në kërkim, njëri i dënuar me vrasje

Policia e Tiranës ka mundur të finalizojë arrestimin e dy të kërkuarve, ditën e sotme, gjatë operacionit “Spastrimi”. Njëri prej personave të arrestuar është Mark Gjoka, 39 vjeç i dënuar me 23 vjet burg nga Gjykata e Durrësit për grabitje me pasojë vdekjen.

LEXO EDHE  Karantinë për ata që vijnë nga Greqia, shoqata e emigrantëve kundër Ramës: Na mohohet e drejta e votimit

Gjithashtu, u arrestua edhe Kristo Biba, 51 vjeç, banues në Tiranë, i cili është dënuar me 1 vit burg për mospagim të taksave dhe tatimeve.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here