Seks me një të mitur, pranga 19-vjeçarit në Gjirokastër

Një 19-vjeçar nga Gjirokastra u arrestua, pasi akuzohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një të mitur.

“Nga ana e Seksionit për Hetimin dhe Parandalimin e Krimit është bërë ndalimi i Xh. Gjini ,  19  vjeç , banues në  Gjirokastër. Ky shtetas ka kryer marrëdhënie seksuale me të miturën , shtetasen I.P , 14 vjeçe”, sqaron policia.

LEXO EDHE  Skandali/ KLGJ nuk verifikoi pasurinë e Sokol Sadushit para emërimit në Gjykatën e Lartë (Dokumenti)

Materialet në ngarkim të këtij shtetasi i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Gjirokastër për veprën penale  .PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here