Fotolajm/ Shqiptari krijon plantacion me marjuanë, ja ku e kultivonte

Një shqiptar në Itali me profesion hidraulik kishte menduar që marjuanën ta kultivonte brenda në shtëpi pa dijeninë e shokut të tij bashkëjetues që ndante qiranë e shtëpisë.

25- vjeçari kishte krijuar një plantacion ku rriste marjuanë dhe e kishte fshehur pas një pasqyre. Nëpërmjet fotove do të shihni se si mundi ta kultivonte marjuanën brenda shtëpisë. Shqiptari jetonte në Pieve di Cadore në Itali. Mësohet se policia gjatë kontrollit në shtëpinë e shqiptarit, iu gjet dhoma e veçantë që fshihej prapa pasqyrës.

LEXO EDHE  VIDEO/ Autobusi përplaset me një makinë në qendër të Tiranës, 4 të plagosur

canabis canabisss canabissssssssssssss canabisssssssssssssssssssss canabissssssssssssssssssssssss canabisssssssssssssssssssssssssss canabisssssssssssssssssssssssssssss canabisssssssssssssssssssssssssssssssssss canabissssssssssssssssssssssssssssssssssssss canbabisssssssPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here