Hamburg, arrestohet në flagrancë një plaçkitës shqiptar

Përmes një tringëllime të një disku janë alarmuar banorët e një lagjeje të Hamburgut në natën e vonë të së shtunës, shkruan harburg-aktuell.de. Thirrja e policisë ka mundur të arrestojë një shqiptar, i cili, kishte tentuar me forcë të hapte derën e një tarace.

LEXO EDHE  Pas votimeve, Gjermania përballet me negociata të gjata për një qeveri koalicioni

Atij ju gjet një orë e vjedhur dhe disa plaçka tjera. Bëhet fjalë për një 38- vjeçar që u është dërguar organeve të drejtësisëPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here