Rita Ora zbulon të pasmet (FOTO +16)

Ajo asnjëherë nuk turpërohet që të ekspozojë figurën e saj – shkruajnë tabloidet britanike për Rita Orën.

Këngëtarja shqiptare ka bërë një set seksi fotografik në Los Angeles duke ekspozuar të pasmet.

LEXO EDHE  Lajm i trishtë! Ndërron jetë aktori i famshëm i serialit "Ertugrul" (FOTO)

25-vjeçarja kishte veshur xhaketë dhe geta lëkurë por poshtë veç një fund tyli që ia ekspozoi fundshpinën. Sidoqoftë, asaj nuk i ka bërë përshtypje kjo gjë dhe është dukur me humor gjatë gjithë kohës.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here