Vritet një 50-vjeçar në fshatin Gallatë të Kurbinit

Një person është qëlluar për vdekje me armë zjarri në Kurbin. Ngjarja ka ndodhur në orët e pasdites në qendër të fshatit Gallatë.

Raportimet e para flasin se viktima është Mark Ndreca, 50 vjeç. Forcat e policisë kanë mbërritur në vendngjarje dhe pritet të japin detaje të reja në vijim.

LEXO EDHE  Detajet tronditëse nga vrasja e 31-vjeçares shqiptare nga bashkëshorti/ Humbi jetën nga goditjet...


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here