Ja kush është vajza që dogji 4 makinat e shokut (Foto+ Video)

Nga kamerat e sigurisë, policia ka bërë të mundur dhe identifikimin e vajzës 23 vjeçare që dogji katër makina mëngjesin e sotëm në rrugën “Kokonozi”.

Mësohet se makinat ishin në pronësi të babait të djalit që ajo frekuentonte prej disa kohësh. Motivet e dobëta me lidhjen e saj kanë bërë që ajo të djegë katër makinat e babit të tij. Dasara Mançellari pasi spërkati fillimisht një makinë me benzinë i vuri zjarrin, shkak i së cilës morën flakë dhe 3 makinat e tjera të cilat u shkatërruan plotësisht.

Skena e zjarrëvënies është filmuar nga kamerat e sigurisë dhe prej tyre është bërë edhe identifikimi i autores.  Automjetet  tip “Audi”, “Volksëagen”,  “Rulotë” dhe një kamioncinë janë shkatërruar plotësisht.

vajza

https://vid.me/YCiUPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here