Ja kush është e fejuara e aktorit të Portokalli-së

Aktori i “Portokalli”-së, Rezart Veleshnja i ka dhënë fund beqarisë. Ai është fejuar me grimieren e filmave aksion. Çifti duket se ka disa kohë që jeton bashkë.

Marrëdhënie mes Veleshnjës dhe të fejuarës së tij duket se është shumë mirë, siç duket edhe në foto, ku harmonia mes tyre vërehet lehtë.

LEXO EDHE  Arrestimi i Fjolla Morinës, pse po qëndron i heshtur bashkëshorti i këngëtares

12219349_566819000153957_2084983510793054150_nauto_1-601459604655rezart-veleshnja-2-700x488PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here