Aksident i rëndë në Shkodër, 2 të plagosur rëndë

Një aksident i rëndë mësohet se ka ndodhur pak minuta më parë në Shkodër. Burime nga policia kanë bërë të ditur se aksidenti ka ndodhur në fshatin Hot i ri.

Sipas tyre, deri më tani ka persona të plagosur dhe dyshohet se ka dhe viktima, por ende nuk ka një konfirmim zyrtar në lidhje me këtë ngjarje.

LEXO EDHE  "U dh*e nusja në kalë", ironia e Manjanit me Kim pas raportit të OSBE/ODIHR për 25 prillin

Ngjarja ka ndodhur në rrugën Shkodër-Postribë, ndërsa nuk dihen shkaqet e aksidentit të rëndë.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here