“Yzberishti” arreston 42-vjeçarin e kërkuar për trafik ndërkombëtar droge

Një 42-vjeçar shqiptar i shpallur në kërkim nga autoritetet italiane para 1 viti është arrestuar mbrëmjen e kaluar në Tiranë në kuadër të operacionit të koduar “Yzberishti”.

Pas informacioneve të marra policia e kryeqytetit ka arrestuar në zonën e Yzberishtit Luan Shkëmbin.

LEXO EDHE  Mjeku Kalo: Nga ndryshon "gripi i verës" nga varianti “Delta” dhe ç’duhet të bëni nëse keni simptoma

42-vjeçari Shkëmbi është dënuar me 30 vite burg heqje lirie nga Gjykata e Breshias.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here