Tmerr në Dibër, 6-vjeçari goditet me sopat

Një fëmijë 6 vjeç është qëlluar me sopatë në kokë në fshatin Topojan të Dibrës.

Fëmija po transportohet me helikopter në Tiranë, ndërkohë që rrethanat janë ende të paqarta.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për të hedhur zbardhur plotësisht këtë ngjarje. Paraprakisht dyshohet se fëmija u qëllua në kokë nga moshatari.

LEXO EDHE  Sekuestrohen 3.2 kg drogë dhe fidanë kanabisi, arrestohen babë e bir


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here