Njihuni me modelen seksi që parashikon ndeshjet (Foto)

Milani përballet të dielën me Atalantan dhe modelja seksi italiane ka parashikuar rezultatin për këtë ndeshje.

Francesca Lukasik, ka shkruar në të pasmet e saj rezultatin 1:1, metë cilat shifra beson se do të përfundojë kjo ndeshje.

LEXO EDHE  Fundi i një epoke të lavdishme, Valentino Rossi njofton tërheqjen nga MotoGP

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here