Kamera e fshehtë/Ministri Tahiri: Ja sa kriminelë kemi në Parlament (Video)

Emisioni investigativ STOP në Tv Klan, ka publikuar këtë mbrëmje një kamera të fshehtë, ku protagonist i bisedës është ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, i cili ka zbuluar se brenda radhëve të socialistëve janë 21 persona me precedentë penalë.

Ndërsa në Partinë Demokratike, po sipas Tahirit, janë ende në kriminalizim e sipër. Ndërsa kokat e mëdhaja, sikundër zbulon Tahiri kanë shpëtuar, edhe pse në Parlamentin e Shqipërisë janë 10 deputetë që u është refuzuar viza nga Ambasada Amerikane.

LEXO EDHE  Covid në Shqipëri, 1 humbje jete dhe 30 raste të reja. Harta e shpërndarjes

Ndiqni kameran e fshehtë të realizuar nga STOP, se çfarë thotë ministri Tahiri, për numrin e kriminelëve që janë në Parlament sot….Ishte shaka. 1 prill. Shaka….

https://www.youtube.com/watch?v=dPuzIEW-YMsPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here