Kamera e Fshehtë/ Ministri Tahiri: Këtë verë kemi zgjedhje (Video)

Gracka e emisionit investigativ STOP këtë herë ka zënë brenda ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri, i cili ka rënë pre e një kamere të fshehtë, ku ka dekonspiruar atë që po ndodh brenda koalicionit të majtë qeverisës.

Është folur shpesh për një krisje të marrëdhënieve midis Partisë Socialiste dhe LSI, e cila mund të prodhojë zgjedhje të parakohshme. Këtë gjë e konfirmon edhe ministri Tahiri, i cili thotë se këtë verë nuk ka pushime…Shaka për 1 prillin.

LEXO EDHE  Yuri Kim-Bashës: Shkëputuni nga Berisha, ndryshe "do hani bar"

https://www.youtube.com/watch?v=XnbwHlXIohoPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here