I hedh benzinë gjyqtares e tenton ta djegë të gjallë (VIDEO)

Ky është momenti i tmerrshëm kur një burri i hedh benzinë gjykatëses braziliane dhe e kërcënon se do ta djegë në qoftë se ajo nuk deklaron pafajësinë e tij për sulm ndaj gruas së tij.

Pamjet dramatike tregojnë burrin duke mbajtur çakmakun dhe duke e kërcënuar gjyqtaren, shkruan MailOnline. Ngjarja ka ndodhur në Gjykatën e San Paolos dhe gjithë episodi  zgjati rreth 20 minuta.

LEXO EDHE  Operacioni anti-drogë/ Gjykata e Tiranës lë në burg 4 prej të arrestuarve, lirohet shoferi i "Benz-it"

Santos (burri) pati një seancë dëgjimore të planifikuar për dje, pasi ai kishte ushtruar dhunë ndaj familjes dhe gruas së tij.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here